ביחרו את הנושא שמעניין אתכם מתוך הרשימה:

בקרת איכות לבקבוקי פלסטיק

סדר פעולות:
1 חיבור בין שני קוי יצור
2 העברת בקבוקים עומדים בלבד
3 סידור הבקבוקים במרווחים קבועים
4 בדיקה סונארית לגילוי שאריות בבקבוק
5 פסילת בקבוקים עם שאריות

 
 

פרויקטים משנות ה - 80

כבר אז עסקנו בפיתוח מוצרים עבור מגוון שימושים. בין השאר, פיתחנו עבור משטרת ישראל את הדגם הראשון מסוגו בעולם לטיפול במטעני חבלה. פיתחנו שורה של מכונות בתחום החקלאות, במיוחד עבור ענף הפרחים. עיצבנו וייצרנו מבנים לחניות והקמנו את שוק השבת בקיבוץ ניר אליהו.

 
תמונות נוספות

מוצרים

הידע והניסיון שלנו בטכנולוגיות ייצור בשילוב הניסיון הרב בתעשייה, מאפשר לנו לפתח עבורכם מוצרים מתאימים צורנית וחומרית למיצובם השיווקי ויחד עם זאת כלכלים ליצור ומכירה.

תמונות נוספות

מכונה לבקרת איכות תבריגים

המכונה מקבלת ברגים או ליין ומסדרת אותם בתור ל-4 תחנות בדיקה. כל בורג מוברג לתוך "ג'יג" בקרת הברגות תוך כדי בדיקה מתמדת של מומנט הסגירה ועומק הכניסה. בורג שהגיע לסוף המהלך הנידרש ומומנט הסגירה לא עבר את המוגדר, ממשיך בקו וכל השאר, עוברים למסלול פסולים. הספק הבדיקה הכללי הוא כ-100 ברגים בדקה.

 
תמונות נוספות

מכונות בדיקה והרכבת חלקים מהזרקה

מערכת מתכונות להרכבה ובדיקה של חלקי רכב המיוצרים בהזרקת אלומיניום בלחץ גבוה בדיקת קדחים, בדיקת אטימות, הכנסת שסתומים, סימון תקינות.

 
 
תמונות נוספות

מכונות חיתוך גלילי קרטון

המכונה פותחה כחלק ממערך אוטמתי ליצור גלילי קרטון. ייחודית ביכולת שלה לחתוך און ליין (תוך כדי ייצור רציף) גלילים מקוטר 75 מ"מ ועד 800 מ"מ. ביכולתנו לספק גם מכונות חיתוך לליבות קרטון אוף ליין.

 
תמונות נוספות

מכונות ליפוף קרטון

מכונת יצור לגלילי קרטון, מסוגלת ללפף גלילים מקוטר 75 מ"מ ועד 1000 מ"מ. נבנתה כחלק מקו יצור שלם הכולל: מכונת פריסה לסרטי הקרטון, מכונת ליפוף, ומכונת חיתוך. הכל ביצור רציף.

תמונות נוספות

פריסת גלילי קרטון

חלק ממערך לייצור גלילי קרטון שמשמשים: לזבילים ( מארז לפגזים), ליבות לגלילי ניילון מדבקות וניירות, תבניות לבטון ועוד...

 
 
תמונות נוספות

מניפולטור טעינת מוצרים לקו הרכבה

המתקן מחליף בו זמנית בין חלק שסיים הרכבה, לבין חלק חדש. מערכת הגנות מבצעת בדיקה שמוצר חדש הגיע, ומוצר קודם סיים הרכבה. וכמו כן מפסיקה תנועות מסוכנות בזמן טעינה של חלק אל המחסנית.

תמונות נוספות

קרוסלה למילוי אבקות

עמדת עבודה להכנת תערובות גומי שקילה תוך כדי מילוי סיבוב לעבודה עם 12 מיכלים עמדת פריקה להוצאת השקיות המלאות

 
תמונות נוספות

בקרת איכות ומיון טרמוסטטים

המכונה מבצעת מדידת אורך, אימות קוד (vision), ליטןש ומריחת אמולסיה, פוסלת חלקים תקולים ושומרת מידע סטטיסטי של הבדיקות. לצורך העברת נתוני הסטטיסטיקה, המכונה מחובת למערכת המידע של המפעל. המכונה מחוברת גם לרשת הרינטרנט לצורך סיוע באיתור תקלות מרחוק.

 
תמונות נוספות

שתילת ברגים אוטומטית

המכונה פותחה כחלק מקו הרכבה של אגני שמן לרכבים. המכונה מרכיבה 17 ברגים בהיקף המוצר תוך שימוש במערכת CNC למיקום ומערכת ייחודית למרכוז הברגים מול החורים גם כאשר מיקום החורים אינו מדויק.

 
 
תמונות נוספות

בקרה ומיון פינים

מכונה זו פותחה לענות על דרישה של אפס פסולים במיכל הפינים התקינים. המכונה בודקת ומפרידה פינים בדיוק של עשירית המילימטר בקצב של כ-25,000 פינים במשמרת.

 
תמונות נוספות

מכונת הלחמת שסתומים

 

תמונות נוספות

מהפך גביעים

 

 
 
תמונות נוספות

תכנון באר אנטילית עמק השלום

 

תמונות נוספות

מתקן ניקוי קרטרים

 

 
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Basic Square
  • Google+ Basic Square

כיתבו לנו

yovavre@netvision.net.il

או דרך

2016 אולד בוי בע"מ

בואו לביקור

אנחנו נמצאים בפארק תעשיות משגב.